يکشنبه 31 شهريور 1398
27
تاریخ اتمام فازهای پارس جنوبی اعلام شد
مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس با بیان اینکه ۸۵ درصد از پروژه های پارس جنوبی به سرانجام رسیده ‌اند، گفت: ۱۵ درصد باقیمانده ظرف یک سال و نیم آینده پایان می‌یابد و رسیدگی به مسائل زیست محیطی و نوسازی تجهیزات در دستور کار قرار می‌گیرد. ادامه »
27
نروژی ها برای ایران نیروگاه خورشیدی می سازند
شرکت ساگا انرژی نروژ تنها چند روز پس از اینکه دولت آمریکا سیاست خصمانه در قبال تهران در پیش گرفت، قراردادی به ارزش ۲.۵ میلیارد یورو (۲.۹۴ میلیارد دلار) برای ساخت نیروگاه‌های خورشیدی در ایران امضا کرد. ادامه »
26
استخدامی در کار نبوده و فقط دختر نماینده مامور شده است
پیک نفت گزارش می دهد؛ اداره کل روابط عمومی وزارت نفت در پي انتشار مطالبي در برخي رسانه‌ها از جمله رسانه ملي درباره استخدام فرزند يكي از نمايندگان محترم مجلس شوراي اسلامي، توضيحاتي را براي تنوير افكار عمومي ارائه کرد، متن اطلاعیه بدین شرح است: بسمه تعالی 1. فرد مورد نظر متولد 1358 داراي دكتري شيمي (شيمي فيزيك) كارمند رسمي وزارت آموزش و پرورش ... ادامه »
26
زمان موعود برای اعمال محدودیت در برگزاری  مناقصه های بین المللی حفاری فرارسیده است
مدیر عامل شرکت حفاری استوان کیش می گوید: با توجه به تعدد دستگاه های حفاری دریایی  و خشکی با مالکیت شرکت های ایرانی در داخل کشور به نظر می رسد زمان برای برگزاری مناقصه های داخلی در صنعت حفاری فرا رسیده است.  به گزارش پیک نفت ، مرتضی پاکروان  با اعلام این مطلب افزود: نگاهی به وضعیت دکل های حفاری موجود در ایران که در مالکیت شرکت های دو... ادامه »
14
مقیمی: منبع توسعه اقتصاد هر کشوری، کارآفرینی است
فاطمه مقیمی، کارآفرین برتر جهان اسلام  این روزها بیشتر به کلید واژه اراده ی جامعه ی زنان ایرانی برای حضور در صحنه مدیریت و اقتصاد بدل شده است. ادامه »
03
غیر استاندارد بودن بنزین تابستان تکذیب شد
سازمان ملی استاندارد ایران اعلام کرد: گوگرد موجود در بنزین عرضه شده در تابستان امسال فراتر از استاندارد نبوده و بنزین عرضه شده مشکلی نداشته است. ادامه »
03
هشدار خورشیدی پکن به واشنگتن
به دنبال ابراز نگرانی آمریکا مبنی بر اینکه صنایع انرژی خورشیدی چین تهدیدی برای این کشور است پکن هشدار داد واشنگتن باید مراقب اتخاذ سیاست های ضد تجاری علیه چین باشد. ادامه »
03
مُهر تایید بین المللی برای شرکت ملی نفتکش در پسابرجام
موسسه رده‎بندی DNV.GL پس از ممیزی شرکت ملی نفتکش ایران (NITC) و صدور ۲ گواهینامه ایزو با ویرایش جدید، بر عملکرد این شرکت در زمینه رعایت استانداردهای مدیریت کیفیت و محیط زیست مُهر تایید زد. ادامه »
03
خروج نوزدهمین شناور مغروقه از اروند
سازمان بنادر و دریانوردی اعلام کرد: نوزدهمین شناور مغروقه موجود در رودخانه اروند بعد از یک فرآیند اجرایی بیش از یک ماهه از آب خارج شده است. ادامه »
03
ظرفیت تولید نفت خام ایران در پایان قرن 21
ظرفیت تولید نفت خام ایران در پایان قرن حاضر به نزدیکی 5 میلیون بشکه در روز خواهد رسید. ادامه »
03
مشکل بازگشت پول صدور محصولات پتروشیمی به چین مرتفع شد
سخنگوی وزارت امورخارجه گفت: مشکلاتی در بازگشت پول صدور محصولات پتروشیمی ایران به چین ایجاد شد که خوشبختانه هم اکنون موانع برای بازگشت منابع مالی برطرف شده است. ادامه »
03
لطفا از کردستان نفت نخرید
عراق از کشورهای خارجی خواست واردات مستقیم نفت خام از منطقه نیمه خودمختار کردستان را متوقف کرده و تجارت نفت را به دولت مرکزی این کشور محدود کند. ادامه »
03
ساخت یک پایانه نفتی با 160 میلیارد تومان سرمایه گذاری
مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: ساخت پایانه نفتی در بندر شهید رجایی با 160 میلیارد تومان سرمایه گذاری در مدت 2 سال در دستور کار سازمان بنادر و دریانوردی قرار گرفته است. ادامه »
03
عملیات تولید در پالایشگاه ستاره خلیج فارس متوقف نشده است
آتش سوزی خط لوله انتقال گاز ورودی پالایشگاه ستاره خلیج فارس مهار شد و عملیات تولید در پالایشگاه بدون توقف و بروز مشکل، استمرار دارد. ادامه »
03
عرضه چهار میلیون لیتر فرآورده حلال ۴۰۲ در بورس
بازار فیزیکی بورس انرژی، امروز شاهد عرضه چهار میلیون لیتر فرآورده حلال ۴۰۲ خواهد بود. ادامه »
صفحه 9 از 73اولين   قبلي   4  5  6  7  8  [9]  10  11  12  13  بعدي   آخرين   
رویدادها و سمینارها
تقویم نمایشگاه های بین المللی تهران در سال 95 تقویم نمایشگاه های بین المللی تهران در سال 95

پیک نفت - تقویم رسمی نمایشگاه های بین المللی تهران