جمعه 09 خرداد 1399
25

اجرای ۵۰ قرارداد جاری با سازندگان داخلی در شرکت ملی حفاری

اجرای ۵۰ قرارداد جاری با سازندگان داخلی در شرکت ملی حفاری

سرپرست مدیریت بازسازی و ارتقای دستگاه‎ها و تجهیزات حفاری و خدمات جنبی از در دست اجرا بودن ۵۰ قرارداد جاری با سازندگان داخلی در زمینه‎های خدمات فنی، سازندگی و جوشکاری، سندبلاست و رنگ‌آمیزی، تعمیرات اساسی و تامین قطعات یدکی خبر داد.

به گزارش پیک نفت به نقل از شرکت ملی حفاری ایران، مهدی عرشیان گفت: افزون بر این ۵۰ قرارداد، قرارداد ساخت زیر سازه و بخش‎های فلزی دستگاه حفاری نیز در شرف اجرا قرار دارد .

وی افزود: مهم‌ترین قراردادها مربوط به خدمات سازندگی و جوشکاری، سندبلاست و رنگ‌آمیزی، تعمیرات موتورآلات و ماشین‌آلات و تعمیر پمپ‎های فشار قوی تزریق سیمان و اسید است.

سرپرست مدیریت بازسازی و ارتقای دستگاه‎ها و تجهیزات حفاری و خدمات جنبی اظهار کرد: از سوی دیگر با توجه به ضرورت کار، درخواست ۶ مناقصه جدید در خصوص تعمیرات اساسی، تامین قطعات یدکی و ساخت لوله‎های پرفشار (STAND PIPE MANIFOLD) و مخازن سیال در دست بررسی است.

عرشیان افزود: هشت تقاضای خرید از طریق مدیریت تدارکات و امور کالا مربوط به الکتروموتورها، کابل‎ها، روشنایی و اتصال‎ها تهیه شده و در انتظار تایید کمیته تعمیرات اساسی است.

وی گفت: همچنین مقرر شد فرآیند تعمیر بخشی از تجهیزات دستگاه‎های حفاری پس از تامین قطعات با استفاده از توان متخصصان شرکت در مدیریت نگهداری و تعمیرات (نت) انجام پذیرد.

عرشیان با اشاره به ‎این‌که دستگاه‎های حفاری سازه یکی از اصلی‎ترین بخش‎های دکل است، افزود: ساخت یک سازه آماده برای جایگزینی در زمان بازسازی دکل‎ها در دست اقدام است تا مدت زمان بازسازی دستگاه‎ها را به حداقل برساند.

سرپرست مدیریت بازسازی و ارتقای دستگاه‎ها و تجهیزات حفاری و خدمات جنبی، فعالیت بازسازی دستگاه‎های حفاری توسط پیمانکاران در سایت را مورد تاکید قرار داد و تصریح کرد: هم‎اکنون در بخش‎های بازسازی و  تعمیرات اساسی مربوط به سازندگی و جوشکاری، سندبلاست و رنگ‎آمیزی، کابل‎کشی و ساخت مخازن تمرکز داریم.

وی با اشاره به نامگذاری امسال به عنوان سال حمایت از کالای ایرانی، گفت: اهتمام این شرکت بر محور توانمندسازی صنایع داخلی و تقویت ساخت قطعات و تجهیزات در داخل کشور است. به این منظور این مدیریت تلاش دارد در قراردادهای تامین قطعات با هماهنگی مدیریت پژوهش، فناوری و مهندسی ساخت شرکت از قطعات ساخت داخل استفاده کند تا افزون‎ بر جلوگیری از خروج ارز، خودکفایی صنعت را به همراه داشته باشد.

عرشیان با اشاره به وجود زیرساخت، امکانات و نیروهای مجرب و کارآمد در شرکت ملی حفاری افزود: این مدیریت آمادگی کامل دارد تا طبق برنامه زمان‎بندی شده نسبت به بازسازی دستگاه‎های حفاری اقدام کند.


روتیتر
کد خبر: 1069
  • اجرای ۵۰ قرارداد جاری با سازندگان داخلی در شرکت ملی حفاری

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

رویدادها و سمینارها
تقویم نمایشگاه های بین المللی تهران در سال 95 تقویم نمایشگاه های بین المللی تهران در سال 95

پیک نفت - تقویم رسمی نمایشگاه های بین المللی تهران